DETAYBİLGİ ve DTA TEKNOLOJİ Uçtan Uca Entgre Çözümler Sunar;

DETAYBİLGİ, 2008 yılından bu yana, bilgi ve haberleşme teknolojileri sektöründe Danışmanlık Hizmetleri, Sistem ve Ağ iletişim Hizmetleri, BT Operasyon ve Destek Hizmetleri kapsamında ‘uçtan uca çözümler’sun maktadır. DETAYBİLGİ tüm bu hizmetleri uluslarası standartlar doğrultusunda, sertifikalı mühendis kadroları ile profesyonelce karşılamaktadır.

DTA TEKNOLOJİ, 2014 yılından bu yana DETAYBİLGİ ile entegre çözümler sunarak, Veri Merkezleri, KonteynerVeri Merkezleri, Zayıf Akım Sistemleri ve Yapısal Kablolama Sistemleri konularında mühendislik, danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermektedir. DTA Teknoloji, uluslararası Uptime Institute ATD (Acredited Tier Designer) ve Project Management Institute PMP (Project Management Professional) BICSI Corporate Member sertifikalı mühendis ekibiyle, mühendislik ve danışmanlık ihtiyaçlarını uluslararası standartlar doğrultusunda, profesyonelce karşılamaktadır.

DETAYBİLGİ VE DTA TEKNOLOJİ bugün 50+ kişilik genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile İstanbul ofisinde 1.000 m2’lik alanda Türkiye’nin 81 ilinde geliştirdiği 60’ın üzerinde iş ortağı ağı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Müşterilerine hem satış öncesi hem de satış sonrası çözümlerini yerinde sunan DETAYBİLGİ VE DTATEKNOLOJİ Türkiye’nin Uçtan Uca Çözümler Üreten Sistem Entegratörü olarak teknoloji çözümlerinde müşterilerini geleceğe taşımaktadır.